Apie mus

“α vaikai” akademija gimė iš didelės meilės vaikams!

Mes, šios akademijos kūrėjai, turime du alfa kartos atstovus savo šeimoje, apie kuriuos kasdien galvodami, linkėdami jiems geriausio dabar ir ateityje, sukūrėme šią akademiją. Ją skiriame visiems alfa kartos vaikams.

Artūras yra inžinierius – konstruktorius, laisvalaikiu užsiimantis įvairių konstruktų gamyba: robotai, modeliai (automobilių, lėktuvų), mechanizmai. Tikru iššūkiu jam tapo, kai jo hobiais susidomėjo sūnus Benediktas ir teko turimas žinias perteikti taip, kad jas suprastų 4-5 metų vaikas.

megin

Rūta yra pedagogė, edukatorė, kulinarijos blogerė. Ne vienerius metus dirbo mokytoja, vėliau ugdymo vadove bei mokyklos vadove. Visada apsupta vaikų, mokanti juos bei besimokanti iš jų. Kūrybiniais projektais tampa kiekvienas mūsų savaitgalis, atostogos. Į juos įsitraukia ne tik savi vaikai, dažnai prisijungia ir draugų, kaimynų atžalos. Mūsų turimos žinios, patirtis, įgūdžiai vaikams suteikia tiek džiaugsmo, motyvacijos, polėkio, tad norime, tuo pasidalinti ir su kitais!

Laukiame visų jaunųjų kūrėjų, tyrinėtojų, konstruktorių, eksperimentuotojų, kulinarų ir linksmų vaikų “α vaikai” akademijoje!